ورود | عضویت
portfolio gallery
درباره
مشخصات

Abozar Hussaini

۱۳۷۴ / مهر / ۰۱

اصفهان

بله

-

Handing

Illustrator , Photoshop


درباره

ابوذر حسینی هستم یکی از دانشجویان بخش گرافیک دیزاین در افغانستان ودر دانشگاه مرکزی این کشور در حال تحصیل هستم . بیشترین کارهای که در این جا به آن توجه میشه و تدریس میشه بخش گرافیک دستی یا بهتر بگم گرافیک کلاسیک هست و در کنار آن دیگر بخشها مثل میناتور ،حکاکی ، چاپ دستی و سیلک نیز تدریس میشه و کمتر توجه به پروگرام های کمپیوتری میشه و تدریس آن به نحوه که باید باشد نیست .
و من علاقه ای که در این بخش همان گرافیک دیجیتال دارم سبب این شد که به جستجو و گردش در وب سایت ها بپردازم تا این که با این ویب سایت آشنا شدم در نخستین قدم که وارد سایت شدم با طرح ساده و جذاب برخوردم که بصورت خیلی زیبا طراحی شده بود و کمی که به گردش در این سایت پرداختم چیدمان زیبا و بجای آن برایم این سایت را جذابتر نمود و مطالب آن این اشتیاق را به من داد که یکی از اعضای این سایت زیبا بشم .
تشکری و سپاسگزاری میکنم که اجازه دادید یکی از اعضای این گروه باشم و امیدوارم که بتوانم در این گروه مفید واقعه بشم و به کمک دوستان عزیز و جدیدی که انشالله به زودی باهم آشنا میشویم بتوانم به قله های موفقیت در این بخش که علاقه خاص به آن دارم برسم و از خداوند مهربان خواهنم که این توان را به من هم بدهد که در کمک و یاری به دوستان دیگر مفید باشم و از داشته ها ، علم و هنر آنها به طرز درست و بدون کاستی استفاده نمایم و در راه حقیقی و اهداف بزرگ کار بگیرم .
جهان سپاس که اجازه دوستی و عضویت در این ویب را به من دادید. آرزوی موفقیت برای همه ای دوستان در این بخش مینمایم .

دوستان (2)

افزودن به دوستان

درباره ما

خانه انیمیشن ایران جایی است که از توانمندی ها و استعداد های انیمیشن ایران حمایت می کند و سعی دارد در این حوزه یار هنرمندان باشد و حمایت های مادی و معنوی را در این بخش برای آنها فراهم سازد .