ورود | عضویت

توقیف غیر منتظره «فهرست مقدس» در لبنان

۱۳۹۵ / آبان / ۲۲

اداره امنیت عمومی لبنان بدون هیچ پاسخ روشنی از ادامه اکران عمومی انیمشن «فهرست مقدس» ممانعت کرد.

 فهرست مقدس

به گزارش خانه انیمیشن به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، در حالی که اکران فیلم سینمایی پویانمایی «فهرست مقدس» در کشور لبنان با استقبال گسترده مردم این کشور همراه بود، اما از شب گذشته اداره کل امنیت عمومی لبنان از ادامه اکران عمومی این فیلم ممانعت بعمل آورد.

این در حالی است که آیین افتتاحیه اکران بهترین انیمشن ایران در کشور لبنان با حضور وزیر ورزش و جوانان این کشور و با استقبال مردم در شهر بیروت برگزار شده بود و کلیه ترتیبات اداری لازم برای اکران این فیلم اتخاذ شده بود، ولی درباره ممانعت پیش آمده برای اکران عمومی، علیرغم پیگیری عوامل فیلم هیچ پاسخ روشنی داده نشده است.

البته با توجه به محتوای ضد صهیونیستی بهترین انیمشین جشنواره سی و چهارم فجر، احتمال می رود این موضوع بی ارتباط با محافل ضد مقاومت در کشور لبنان نباشد.

گفتنی است فیلم سینمایی فهرست مقدس با نام «العودة» به همت شرکت «آیات مدیا» از روز 20 آبان ماه در کشور لبنان آغاز شده و قرار است، اکران‌های بین‌المللی آن نیز در کشورهای مختلف ادامه یابد.

558

لطفا عبارت انیمیشن را در فیلد زیر وارد نمائید

درباره ما

خانه انیمیشن ایران جایی است که از توانمندی ها و استعداد های انیمیشن ایران حمایت می کند و سعی دارد در این حوزه یار هنرمندان باشد و حمایت های مادی و معنوی را در این بخش برای آنها فراهم سازد .