تماس با ما

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن ایران.

- Advertisement -
اخبار

موجودات فلیم هابیت چگونه ساخته شد

7.35Kviews

ساخت فیلم هابیت

جدیدا سه ویدئو منتشر شده است که جزئیات کار وتا در ساخت کاراکترهای هابیت را نمایش میدهد. این فیلمها همه بسیار کوتاهند (حدودآً دو دقیقه) اما بهرحال شما را با کار آشنا میسازند.

اولین ویدئو به مقایسه ی کاراکتر گولوم جدید و گولوم موجود در سه گانه ی ارباب حلقه ها میپردازد. موهای روی گوشها، جزئیات دقیقتر اطراف چشمها و ریگ روی صورت مناسبتر همه نشان داده میشوند اما زمان ویدئو کمتر از آن است که به جزئیات پرداخته شود.

ویدئوی دیگر ویدئویی درباره ی ساخت شاه گوبلینها (اجنه) میباشد که یکی از کاراکترهای باورنکردنی فیلم است. با وجود اینکه در این ویدئو تنها اندکی از کار تحقیقاتی تیم بافت و تکسچر وتا دیده میشود باز ویدئو جالب توجه است.

به نظر میرسد هنرمندان نگون بخت روی جذام، سوختگی، قانقاریا، تومورها و جوشها تحقیقات زیادی کرده اند تا بتوانند بافت نهایی پوست را آماده کنند. نتیجه ی کار هم که در کلوزآپ دیده میشود نتیجه ای “ترسناک” و قابل قبول است.

آخرین ویدئو اُرک رنگ پریده ای به نام آزوگ را نشان میدهد و بیشتر روی حرکتهای کاراکترها مانور میدهد هرچند صحنه ی کوچکی هم در مورد سیستم شبیه سازی عضلات و ریگ صورت در ویدئو گنجانده شده است.

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

به این پست امتیاز دهید!

متوسط آرا / ۵٫

مطالعه کنید:  گشت و گذاری در استودیو سونی پیکچرز و آشنایی با ساخت انیمیشن

Leave a Response

57 + = 63

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.