تماس با ما

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن ایران.

- Advertisement -
اخبار

جوایز فستیوال بین المللی انیمیشن اتاوا ۲۰۱۲

2.08Kviews

فستیوال انیمیشن

فستیوال بین المللی انیمیشن اتاوا پایان یافت و اختتامیه در مرکز ملی هنر برگزار شد و سازماندهندگان طی مراسم اختتامیه برندگان بخش رقابت رسمی را اعلام نمودند.

رویداد امسال که از ۱۹ تا ۲۳ سپتامبر برگزار شد موفقیت زیادی داشت به طوری که سالنها کاملاً پر بودند و بلیت ورکشاپها تماماً فروخته شدند. همچنین رخدادهای مهمی در طی دوران برگزاری از قبیل کنفرانس انیمیشن تلویزیونی (TAC) و آخر هفته ی مربوط به توسعه ی فیلم برگزار شدند.

فستیوال بین المللی انیمیشن اتاوا یکی رخداد مهم در عرصه ی فیلم است که ۱۵۰۰ فرد موثر در صنعت فیلمسازی را از کانادا و سراسر دنیا جذب خود می کند. کل شرکت کنندگان حدوداً ۳۰ هزار نفر می باشند. با وجود آنکه تعداد نهایی شرکت کنندگان اعلام نمی شود به نظر می رسد تعداد شرکت کنندگان امسال بیشتر از هر سال دیگری بوده باشد.

هیئت داوران بین المللی سال ۲۰۱۲ برای فیلمهای کوتاه، فیلمهای دانشجویی و فیلمهای سفارشی این افراد بودند: مایک فالوز از آمریکا، جی.جی سدلمایر از آمریکا و سارا مولر از بریتانیا. هیئت داوران بین المللی برای فیلمهای بلند و نمایشهای تلویزیونی اینها بودند: بری پوروس از بریتانیا، هیسکو هوسلینگ از هلند و ایزابلا ریبن از سوئیس.

همچنین فستیوال از هیئت داوران ویژه ای متشکل از کودکان محلی تشکیل شده بود تا بهترین فیلم انیمیشن کوتاه مخصوص بچه ها و بهترین انیمیشن تلویزیونی مخصوص کودکان را انتخاب کنند. داوران اینها بودند: جوردن کوایل، اولین آباکرا، موکاس کلی، جاکوب بوس، زو مونوگیان، کونال اسلوان، النور سیمونتا، جاکوب کوپر، شانتالین لئونارد و لورالی لئونارد.

مطالعه کنید:  Spiderman 3 Facial Capture Pipeline

لیست برندگان:
oiaf 2012
جایزه ی نلوانا برای بهترین فیلم کوتاه مستقل:
 Junkyard ( آشغالدونی ) – کارگردان هیسکو هوسلینگ از هلند

جایزه ی بزرگ بهترین فیلم انیمیشن
Arrugas ( آروگاس “چین و چروک” ) – کارگردان ایگناسیو فرراس از اسپانیا

جایزه ی والت دیزنی برای بهترین انیمیشن دانشجویی
I Am Tom Moody ( من تام مودی هستم ) – کارگردان آینسلی هندرسون، کالج هنر ادینبورو بریتانیا

جایزه ی بزرگ بهترین انیمیشن سفارشی
Primus ( پریموس “لی وان کلیف” ) – کارگردان کریس اسمیت از آمریکا

بهترین انیمیشن نمایشی دانشجویی
Supinfocom ( سوپینفوکوم ) از فرانسه

بهترین فیلم کوتاه روایی
A Morning Stroll ( گردش صبحدم ) – کارگردان گرانت ارکارد از استودیو آکا آمریکا

بهترین انیمیشن تجربی/انتزاعی
Rivière au Tonnerre ( رودخانه ای در تونر ) – پیر هبرت از کانادا

جایزه ی ادوبی برای بهترین انیمیشن دبیرستانی
TheBean ( بین ) – کارگردان ها جین جونگ از دبیرستان هنر گیونگی کره جنوبی

جایزه ی افتخاری
La Soif Du Monde ( تشنگی در جهان “ThirstyFrog” ) – توسط ۱۲ کودک بلژیکی

بهترین انیمیشن افراد لیسانسه
Reizwäsche ( ریزواشه ) – یلنا والف و ویکتور استیکل از آلمان

بهترین انیمیشن تبلیغی
Red Bull ( تور جهانی آکادمی موسیقی رد بول ) – پیتر کاندلاند از شرکت پشن پیکچرز بریتانیا

بهترین موزیک ویدئو
The First Time I Ran Away ( نخستین باری که گریختم ) – جو تروسل از آمریکا

بهترین انیمیشن تلویزیونی افراد بالغ
Portlandia ( پورتلندیا: Zero Rats ) – راب شاو از آمریکا

جایزه ی شرافتمندی
Au Coeur de L’Hiver ( در قلب زمستان ) – کارگردان ایزابل فاوز از سوئیس
Why do we Put up with Them ( چرا به آنها پیشنهاد دادیم؟ ) – کارگردان دیوید چای از آمریکا

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

به این پست امتیاز دهید!

مطالعه کنید:  راز پنگوئن‌های ماداگاسکار فاش شد

متوسط آرا / ۵٫

Leave a Response

23 + = 30

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.