تماس با ما

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن ایران.

- Advertisement -
اخبارمقالات

درسی الهام‌ بخش از شکست‌ والت دیزنی

3.74Kviews

شکست‌ والت دیزنی

امروزه دیزنی، غول سرگرمی در مقیاسی بی‌ حد و اندازه است، که شامل دارایی بسیاری از جمله استودیو Marvel و حق امتیاز جنگ ستارگان است و همچنان در حال تولید فیلم است. در پس کمپانی اصلی، هوش نوآور و خلاق والت دیزنی بود. همانطور که بسیاری از افراد فیلم ‌های موفق او را به خاطر دارند، افراد کمی هستند که از مشکلات پیش رویش برای ساختن فیلم ‌ها آگاهی داشته باشند. اولین استودیو انیمیشن دیزنی منحل شد و او پول کافی برای پرداخت اجازه نداشت و حتی پس از موفقیت سفید برفی، بسیاری از اولین فیلم‌ های کلاسیک او مثل پینوکیو از نظر مالی شکست خوردند.

 

درس آموزنده:

قدرت یک ایده نمی ‌تواند با ارتباطش به شکست یا موفقیت سنجیده شود. بسیاری از اولین فیلم ‌های دیزنی، اگرچه از نظر مالی شکست خوردند، اما شاهکار هستند. حتی اولین استودیوی فیلم دیزنی که فروپاشیده شد، کارهایی با کیفیت خوب عرضه کرد.

دفعه بعد که شکست کوچک یا بزرگی را تجربه کردید، به خود یادآوری کنید که در شرایط خوبی هستید. در زندگی شخصی ‌تان از افراد موفقی که به اهداف خود رسیده ‌اند و یا رویاهای خود را دنبال می ‌کنند بپرسید آیا شکست خورده ‌اند و یا نه. جواب بله است. شکست هرگز انتهای راه نیست، تنها قدم کوچکی در سفری بزرگ است. خود را جمع ‌و جور کنید، از تجربیات درس بگیرید و خود را وادار به حرکت کنید.

منبع: پونیشا

این مطلب چقدر مفید بود؟

به این پست امتیاز دهید!

متوسط آرا / ۵٫

مطالعه کنید:  نورپردازی در انیمیشن – فصل چهارم:روند کار نورپرداز (قسمت نهم)

Leave a Response

87 + = 97

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.