تماس با ما

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن ایران.

- Advertisement -
اخبارمقالات

مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

2.76Kviews

شهریه اعلام شده شامل هزینه های کتاب، مسکن، حمل و نقل، و سایر هزینه های مربوط به دانشگاه نمی شود.

 

دانشگاه ایالتی بولینگ گرین، اوهایو

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

یکی از دانشگاه های آمریکایی که در سال ۱۹۱۰ تاسیس شده است و حدود ۱۹ هزار دانشجو در پردیس این داشنگاه زندگی می کنند. برنامه های مقطع کارشناسی برای انیماتورهای مشتاق کارشناسی هنرهای زیبا در هنر های دیجیتال و کارشناسی هنر با تخصص هنرهای دیجیتال با سه رویکرد انیمیشن کامپیوتری و ویدئویی، تصویربرداری، و چند رسانه ای تعاملی و همچنین مقطع ارشد نیز شامل کارشناسی ارشد هنرهای زیبا برای رشته های هنرهای دیجیتال (انیمیشن کامپیوتری و ویدئویی، تصویربرداری، و چند رسانه ای تعاملی) در حال ارائه است.

 

شهریه: پردیس اصلی ۱۰۵۹۰ $ برای سال ۲۰۱۴-۲۰۱۵ برای ساکنان اوهایو و افراد غیر مقیم باید هزینه اضافی از ۷۳۰۸ $ را باید پرداخت کنند. Firelands پردیس – ۴۹۳۱ $ برای سال ۲۰۱۴-۲۰۱۵ برای ساکنان اوهایو و افراد غیر مقیم هزینه اضافی ۷۳۰۸ $ را باید پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual ، ۶۶ درصد از دانشجویان ورودی سال اول BGSU از وام های دانشجویی فدرال برای کمک به پرداخت شهریه استفاده می کنند، به طور متوسط ۶۹۹۲ $ در هر سال که پس از دو سال ۱۳۹۸۴ $ و پس از چهار ۲۷۹۶۸ $ خواهد شد.

 

دانشگاه بریگم یانگ، پروو، یوتا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه بریگم یانگ در سال ۱۸۷۵ تاسیس شده است که به اختصار آن را BYU می نامند. بزرگ‌ ترین دانشگاه مذهبی و سومین دانشگاه بزرگ خصوصی در ایالات متحده آمریکا است

 

شهریه: اعضای کلیسای عیسی مسیح از (LDS) پرداخت ۵۳۰۰ $ برای سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ و برای افراد دیگر ۱۰۶۰۰ $ شهریه اضافی دریافت می شود.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، وام های دانشجویی برای همه دانشجویان دوره لیسانس در BYU 6071 $ در هر سال است که بعد از دو سال مبلغ ۱۲۱۴۲ $ و بعد از چهار سال ۲۴۲۸۲ $ خواهد شد.

 

دانشگاه دولتی کالیفرنیا فولرتون، فولرتون، کالیفرنیا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دومین بزرگترین دانشگاه ایالتی در کالیفرنیا که در سال ۱۹۵۷ تاسیس شده است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فولرتون(که با نام های CSUF، CSU فولرتون، دانشگاه ایالتی فولرتون نیز شناخته می شود)، یک دانشگاه دولتی است که در فولرتون کالیفرنیا واقع شده است. در طول ترم پاییز سال ۲۰۰۷، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا فولرتون طی یک رکورد بی سابقه ۳۷،۱۳۰ دانشجو را ثبت نام کرد، این میزان ثبت نام، بالاترین رکورد ثبت نام در سیستم دانشگاهی ایالتی کالیفرنیا بود. در پاییز ۲۰۰۸، این دانشگاه، رتبه سوم بزرگترین دانشگاه در ایالت کالیفرنیا بعد از UCLA و CSULB، به دست آورد.

دانشگاه ایالتی فولرتون، برنامه های خود را در بیست و یک رشته کارشناسی و هفت رشته کارشناسی ارشد در زمینه های هنرهای زیبا، معماری، طراحی و نویسندگی، ارائه می دهد.

دانشگاه ایالتی فولرتون، توسط انجمن دانشکده ها و کالج های غربی (WASC)، انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD)، هیئت ملی تأیید معماری (NAAB)، و شورای اعتباربخشی  طراحی داخلی (CIDA)، معتبر شناخته شده است.

 

شهریه: ۵۴۷۲ $ برای سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید ۳۷۲ $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول در CSU فولرتون در سال اول خودشان به طور متوسط ۵۴۴۵ $ وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۶۲۹۸ $ در هر سال که در دو سال ۱۲۵۹۶$ و در چهار سال ۲۵۱۹۲ $ خواهد بود.

 

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا لانگ بیچ، لانگ بیچ، کالیفرنیا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ(همچنین با نام های ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، دانشگاه ایالتی لانگ بیچ، CSULB، LBSU، یا بیچ نیز شناخته شده است)، دومین دانشگاه بزرگ در سیستم دانشگاهی ایالت کالیفرنیا، و سومین دانشگاه بزرگ در ایالت کالیفرنیا از نظر ثبت نام می باشد. این دانشگاه در نوک ساحلی جنوب شرقی لس آنجلس، کمتر از یک مایلی مرز اورنج کانتی واقع شده است.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ برنامه های خود را در بیست و یک رشته کارشناسی و هفت رشته کارشناسی ارشد در زمینه های هنرهای زیبا، معماری، طراحی و نویسندگی، ارائه می دهد.

این دانشگاه توسط انجمن دانشکده ها و کالج های غربی (WASC)، انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD)، هیئت ملی تأیید معماری (NAAB)، و شورای اعتباربخشی طراحی داخلی (CIDA)، معتبر شناخته شده است.

رتبه بندی

در بررسی پرینستون، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، بارها به عنوان یکی از “ارزشمندترین کالج های امریکا” به رسمیت شناخته شده است. بیش از ۳۰ فاکتور در رتبه بندی کالج ها در چهار گروه دانشگاهیان، هزینه GPA، کمک های مالی و وام های دانشجویی، در نظر گرفته شده اند. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ، تنها دانشگاه در سیستم دانشگاهی ایالت کالیفرنیاست، که در رتبه بندی ارزشمندترین کالج ها، به رسمیت شناخته می شود.

دانشگاه ایالتی لانگ بیچ همچنین به عنوان یکی از پنج نهاد دولتی برتر اعطای مدرک کارشناسی ارشد در غرب، توسط U.S. News و World Report در مقاله ای با عنوان “America’s Best Colleges Guide” ، از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱، رتبه بندی شد.

علاوه بر این، دانشگاه ایالتی لانگ بیچ، بر طبق گزارش های U.S. News و World Report، در میان دانشگاه های ساحل غربی، رتبه پنجم را از نظر تنوع نژادی از آن خود کرده است. این دانشگاه در حال حاضر با یکی از کمترین هزینه های شهریه دانشجویان را ثبت نام می کند. هزینه ثبت نام سالانه برای هر دانشجوی تمام وقت مقیم کالیفرنیا، در حدود ۶،۲۴۰ دلار آمریکاست.

 

دانشگاه ایالتی لانگ بیچ از هشت کالج آکادمیک، تشکیل شده است:

کالج هنر

کالج مدیریت بازرگانی

کالج آموزش

کالج فنی و مهندسی

کالج بهداشت، درمان و خدمات انسانی

کالج علوم انسانی

کالج علوم طبیعی و ریاضیات

کالج آموزش مستمر و حرفه ای

کالج های دانشگاه لانگ بیچ، ۸۱ مدرک کارشناسی، ۶۷ مدرک کارشناسی ارشد، ۱۶ برنامه مرتبط آموزشی و سه مدرک دکترا، ارائه می دهند.

پردیس ۳۲۳ هکتاری لانگ بیچ، ۸۴ ساختمان را در بر می گیرد، و در ۳ مایلی اقیانوس آرام، واقع شده است. این پردیس کد پستی امریکایی مربوط به خو را دارد. (۹۰۸۴۰)

 

شهریه: ۵۴۷۲ $ برای سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید ۳۷۲ $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط ۵۴۹۲ $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۶۲۲۹ $ در هر سال که در دو سال ۱۲۴۵۸$ و در چهار سال ۲۵۹۱۶ $ خواهد بود.

 

دانشگاه ایالتی نورتریج کالیفرنیا، نورتریج ، کالیفرنیا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج(همچنین با نام های CSUN و Cal State Northridge، شناخته می شود)، یک دانشگاه دولتی است که در «سان فرناندو ولی» در محدود شهری «لس آنجلس» در ایالت کالیفرنیای امریکا، قرار دارد.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج، یک جامعه پویا و متنوع دانشگاهی است، که در حدود ۳۶،۰۰۰ دانشجو و و بیش از ۴،۰۰۰ اعضای هیات علمی و کارمند دارد. پردیس ۳۵۶ هکتاری نورتریج در سان فرناندو ولی، در قلب لس آنجلس، واقع شده است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج، به اهداف آموزشی و حرفه ای دانشجویان، و خدمات گسترده به جامعه، متهد می باشد. این دانشگاه همچنین، محل تئاتر موزیکال تابستانه ای است، که به عنوان TADW (کارگاه درام نوجوانان)، شناخته شده است. TADW، نوجوانان را از طریق آموزش فشرده شش هفته ای با هنرهای زیبا آشنا می کند.

رتبه بندی

از نظر جذب دانشجو از کشورهای خارجی در میان نهادهای ارائه دهنده کارشناسی ارشد در امریکا، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج، رتبه دوم را کسب کرده است.

گروه موسیقی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج در میان ۲۵ برنامه موسیقی برتر در کشور قرار گرفت. گروه موسیقی این دانشگاه، گزینه هایی فراتر از رشته موسیقی دارد، این گزینه ها شامل آموزش موسیقی، موسیقی درمانی، صنعت موسیقی، اجرای موسیقی، و مطالعات جاز، می شود.

اعضای هیات علمی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا نورتریج، برای کیفیت تدریس خود، به رسمیت شناخته شده اند. به هشت تن از اعضای هیئت علمی این دانشگاه، بورس معتبر  Guggenheim برای تحقیق و فعالیت خلاق اعطا شده است، در حالی که ۵۹ تن از اعضای هیات علمی این دانشگاه، جایزه فولبرایت را برای انجام تحقیق و یا تدریس در خارج از کشور به دست آورده اند.

 

کالج هنر، رسانه و ارتباطات Mike Curb

کالج بازرگانی و اقتصاد

کالج آموزش Michael D. Eisner

کالج مهندسی و علوم کامپیوتر

کالج بهداشت، درمان و توسعه انسانی

کالج علوم انسانی

کالج علوم و ریاضیات

کالج علوم اجتماعی و رفتاری

 

باغ گیاه شناسی دانشگاه ایالتی نورتریج در قسمت جنوب شرقی (در نزدیکی Zelzah و Nordhoff) واقع شده است. این باغ، بخشی از گروه زیست شناسی برای برنامه دانشگاهی، و همچنین یک باغ منطقه ای مهم و منابع آموزشی برای جامعه است.

 

شهریه: ۳۲۷۲ $ برای سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید ۳۷۲ $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط ۴۹۵۷ $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۶۲۴۸ $ در هر سال که در دو سال ۱۲۴۹۶$ و در چهار سال ۲۴۹۹۲ $ خواهد بود.

 

دانشگاه ایالتی سن خوزه، سن خوزه، کالیفرنیا

مطالعه کنید:  انیمیشن های ایرانی شرکت کننده در جشنواره انسی 2018

مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه ایالتی سن خوزه(اغلب به صورت San Jose State و یا SJSU مختصر می شود.)، یک دانشگاه دولتی واقع در سان خوزه کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا است. این پردیس، یکی از اعضای سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) است و قدیمی ترین نهاد عمومی آموزش عالی در ساحل غربی ایالات متحده به شمار می رود.

پردیس اصلی دانشگاه ایالتی سن خوزه در یک محوطه ۱۵۴ هکتاری در مرکز شهر سان خوزه واقع شده است. SJSU  تقریباً ۳۳۰۰۰ دانشجو دارد که در ۱۳۰ رشته مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد، تحصیل می کنند.

کالج ها

دانشگاه ایالتی سن خوزه، ۶۹ مدرک کارشناسی با ۸۱ گرایش، و ۶۵ مدرک کارشناسی ارشد با ۲۹ گرایش، ارائه می دهد.

دانشکده ها و کالج های این دانشگاه عبارتند از:

کالج علوم کاربردی و هنر

کالج بازرگانی

کالج آموزش Connie L. Lurie

کالج مهندسی Charles W. Davidson

کالج علوم انسانی

کالج مطالعات گسترده و بین المللی

کالج علوم

کالج علوم اجتماعی

دانشکده تحصیلات تکمیلی بازرگانی

دانشکده هنر و طراحی

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات

دانشکده کتابداری و علوم اطلاعات

دانشکده موسیقی و رقص

 دانشکده پرستاری

دانشکده مددکاری اجتماعی

رتبه بندی

 بر اساس آخرین رتبه‌بندی یواس نیوز اند ورد ریپورت در سال ۲۰۱۲، دانشگاه ایالتی سن خوزه، رتبه سی و نهم را در میان دانشگاه های منطقه ای در غرب ایالات متحده و رتبه دهم را در میان نهادهای دولتی غربی منطقه ای کسب کرد. رتبه بندی سال ۲۰۱۲، بهبود جزئی این دانشگاه را نسبت به سال ۲۰۱۱ نشان می دهد. در رتبه بندی سال ۲۰۱۱، دانشگاه ایالتی سن خوزه، رتبه چهل و چهارم را در میان دانشگاه های منطقه ای در غرب ایالات متحده و رتبه چهاردهم را در میان نهادهای دولتی غربی منطقه ای کسب کرده بود.

کالج مهندسی چارلز دبلیو دیویدسون دانشگاه ایالتی سن خوزه، با توجه به رتبه‌ بندی یواس نیوز اند ورد ریپورت در سال ۲۰۱۲، در میان تمام دانشکده‌های مهندسی دولتی امریکایی‌ ارائه دهنده کارشناسی و کارشناسی ارشد، رتبه هفتم را کسب کرد و در میان تمام ۱۹۳ دانشکده مهندسی، رتبه بیست و هفتم را کسب کرد.

با توجه به رتبه‌ بندی یواس نیوز اند ورد ریپورت، دانشکده تحصیلات تکمیلی کتابداری و علوم اطلاعات دانشگاه ایالتی سن خوزه رتبه بیست و دوم را در سراسر امریکا کسب کرد.

پردیس

پردیس اصلی دانشگاه تقریبا شامل ۵۵ ساختمان است که در یک محوطه مستطیل شکل به مساحت ۱۵۴ هکتار و در مرکز شهر سان خوزه واقع شده است. این پردیس از شمال به خیابان سان فرناندو، از جنوب به خیابان سان سالوادور، از غرب به خیابان چهارم جنوبی و از شرق به خیابان دهم جنوبی منتهی می‌شود. پردیس جنوبی که بیشتر شامل امکانات ورزشی دانشگاه است، در یک و نیم مایلی جنوب پردیس اصلی و در خیابان هفتم جنوبی واقع شده است.

 

شهریه: ۸۲۵۴ $ برای سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید ۳۷۲ $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط ۵۴۷۷ $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۶۱۴۹ $ در هر سال که در دو سال ۱۲۲۹۸$ و در چهار سال ۲۴۵۹۶ $ خواهد بود.

 

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، لس آنجلس، کالیفرنیا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس مشهور به یوسی‌ال‌ای ( UCLA)، از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی-عمومی آمریکا و جهان به شمار می‌آید.

این دانشگاه در ناحیه وست وود شهر لس‌آنجلس از ایالت کالیفرنیا واقع است. این دانشگاه ۳۳۷ رشته تحصیلی را در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می کند و با پذیرش ۲۹۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی و ۱۳۰۰۰ دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی بیشترین تعداد ثبت نام دانشجو را در ایالت کالیفرنیا دارد. بعلاوه، این دانشگاه بیشترین تعداد متقاضی کننده پذیرش را در میان دانشگاه های دنیا در پاییز سال ۲۰۱۴ داشته است.

مجموعاً ۱۵ برنده جایزه نوبل، یک برنده مدال فیلدز و دو برنده جایزه تورینگ فارغ التحصیل، یا عضو هیئت علمی، یا با این دانشگاه وابسته بوده‌اند. از آن جمله می‌توان به برتراند راسل و جولین شوینگر اشاره نمود. در ۱۹۱۹ بنیانگذاری شد و دومین پردیس دانشگاهی همه منظوره سیستم دانشگاه کالیفرنیا شد. نام آن درسال ۱۹۲۷ به دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس تغییر کرد.

یو.سی.ال.ای دانشکده‌های ادبیات و علوم (دانشکده عمده دوره کارشناسی) و هم چنین دانشکده‌های کارشناسی هنر و معماری؛ دانشکده موسیقی هرب آلپرت؛ دانشکده مهندسی و علوم پایه هنری ساموئلی، پرستاری، تئاتر، فیلم و تلویزیون،۷ دانشکده تخصصی و ۵ دانشکده تخصصی علوم بهداشتی را در بر دارد. در سال ۲۰۰۱، یو سی ال ای در مجموع بیش از ۵۲۰۰۵۰۰ دانشجو نام نویسی کرده و این تعداد به طور پیوسته در افزایش بوده است.

از دانش‌آموختگان ایرانی این دانشگاه می‌توان داریوش مهرجویی، فرخ حجت کاشانی، نسیم پدراد ، افشین قطبی و تینا پاکروان را نام برد.

US news دوره‌های کارشناسی یو سی ال ای را در رتبه ۲۳ام در میان بهترین دانشگاه‌های ملی آمریکا در سال ۲۰۱۳ جای داده‌است.

آکادمی رتبه بندی دانشگاه‌های جهان، به یو سی ال ای رتبه ۱۲ بین‌المللی داده‌است. این دانشگاه در رتبه بندی تایمز نیز در جایگاه ۱۲ جهان قرار گرفته است. در ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۸، یک تیم ریاضیدان در دانشگاه یو سی ال ای با کشف یک عدد اول ۱۳ میلیون رقمی، جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری برای کشف جدیدترین عدد اول مرسن را از آن خود کرد.

 

شهریه:۱۱۲۲۰ $ برای سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید شهریه مکمل ۲۶۶۸۲ $ را پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط ۶۲۴۳ $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۶۱۲۵ $ در هر سال که در دو سال ۱۲۲۵۰$ و در چهار سال ۲۴۵۰۰ $ خواهد بود.

 

دانشگاه مرکزی فلوریدا، اورلاندو، فلوریدا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه فلوریدای مرکزی یک دانشگاه عمومی تحقیقاتی در شهر اورلندو ایالت فلوریدا است که در سال ۱۹۶۳ در مرکز فلوریدا تاسیس شده است.

این دانشگاه دومین دانشگاه بزرگ آمریکا است و دارای بیش از ۵۰/۰۰۰ دانشجو است که از ۴۰ ایالت آمریکا و بیش از ۸۰ کشور جهان در آن مشغول تحصیل می باشند و مساحتی حدود ۱۴۱ هکتار دارد که شامل دانشکده های متعدد در رشته های مختلف تحصیلی است و امکانات رفاهی زیاد در آن وجود دارد که شامل :هتل – بیمارستان – سالن موسیقی – زمین های ورزشی و … است.

این دانشگاه توسط کارنگی و یو اس نیوز در سطح بالا ودر رده بالایی در زمینه علمی و فعالیت های تحقیقاتی قرار گرفته است و بودجه بالایی را برای تحقیق در هر سال اختصاص می دهد.

 همچنین در سال های اخیر با افزایش سرمایه گذاری و توسعه بیشتر دانشگاه در رشته های مختلف جایگاه علمی دانشگاه ارتقا یافته است.

تیم های ورزشی این دانشگاه در رقابت های(NCAA) به رقابت می پردازند و فعالیت های ورزشی این ددانشگاه نیز در سطح بالایی قرار دارد.

 

شهریه:۱۰۵ $ برای هر واحد در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید ۵۱۱ $ اضافی پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط ۵۶۹۴ $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۷۰۱۱ $ در هر سال که در دو سال ۱۴۰۲۲$ و در چهار سال ۲۸۰۴۴ $ خواهد بود.

 

دانشگاه فلوریدای جنوبی، تمپا، فلوریدا

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشگاهی دولتی از مجموع سیستم آموزشی ایالت فلوریدا می باشد که واحد اصلی آن در شمال شهر تمپا قرار دارد.

این دانشگاه در سال ۱۹۵۶ تاسیس شده و درسال ۲۰۱۳ بیش از ۴۷ هزار دانشجو در آن مشغول تحصیل بوده اند. این دانشگاه ۴ دانشگاه بزرگ در ایالت فلوریدا می باشد و در شهرهای سن پترزبورگ و ساراسوتا نیز شعبه دارد.

دانشگاه فلوریدای جنوبی ۱۴ دانشکده دارد که بیش از ۸۰ رشته در مقطع کارشناسی و بیش از ۱۳۰ رشته در کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و در مقطع دکترا و دکترا تخصصی نیز فعالیت می کند.

(USF) توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت در آموزش و فعالیت های سطح بالای پژوهشی و تحقیقاتی در رده های بالا طبقه بندی شده است و دارای سطح بالای علمی و عملی می باشد.

ورزشگاه بزرگ این دانشگاه بارها میزبان مسابقات فوتبال دانشگاهها بوده و دارای امکانات ورزشی و رفاهی بسیار خوبی است.

 

شهریه:۲۱۱ $ برای سال هر واحد هر ترم پاییز ۲۰۱۵ برای ساکنان و افراد غیر مقیم باید ۵۷۵ $ اضافی برای هر واحد اخذ شده پرداخت کنند.

میانگین وام های دانشجویی: بر طبق آمار کالج Factual، دانشجویان سال اول به طور متوسط ۷۴۸۹ $ در سال اولشان وام دریافت می کنند. متوسط مبلغ وام برای همه دانشجویان دوره لیسانس ۸۱۰۶ $ در هر سال که در دو سال ۱۶۲۱۲$ و در چهار سال ۳۲۴۲۴ $ خواهد بود.

 

دانشگاه تگزاس در دالاس، ریچاردسون، تگزاس

 مقرون به صرفه ترین دانشگاه های آمریکایی در رشته انیمیشن

دانشگاه تگزاس در دالاس از دانشگاه‌های سیستم دانشگاه تگزاس در ایالت تگزاس در ایالات متحده آمریکا می‌باشد.

این دانشگاه در قلب شهر ریچاردسون، تگزاس در ۲۹ کیلومتری شمالِ مرکز شهر دالاس قرار دارد. محوطه دانشگاه شامل ۲٫۹ کیلومتر مربع در ریچاردسون، تگزاس است، از سال ۲۰۰۷ بالغ بر ۹۳۰۰۰ متر مربع بر فضاهای اموزشی دانشگاه افزوده شده است و بالغ بر ۳۰ میلیون دلار تا سال ۲۰۱۰ برای فضاسازی و محوطه سازی در دانشگاه بودجه شده است که فازِ بعدی آن شامل ۷ میلیون دلار بودجه برای فضاسازی است که در سال ۲۰۱۳ اغاز خواهد شد. در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۸۰۰۰ دانشجو در آن مشغول تحصیل بوده اند.

دانشگاه تگزاس در دالاس یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در سیستم تگزاس است و پردیس اصلی در ریچارد سون تگزاس نزدیک ۱۸ مایل (۲۹ کیلومتر) در شمال مرکز شهر دالاس است.

این مؤسسه در سال ۱۹۶۱به عنوان مرکز تحقیقات فارغ التحصیلان از جنوب غربی تاسیس و بعد از تغییر نام مرکز جنوب غربی مطالعات پیشرفت (SCAS )، به عنوان یک بازوی تحقیقاتی تگزاس (Instruments)، آغاز به فعالیت کرد.

دانشگاه تکزاس در دالاس ۱۴۵ برنامه آموزشی شامل ۵۳ دوره کارشناسی، ۶۲ دوره کارشناسی ارشد و ۳۰ دوره دکترا بر‌گزار می‌کند علاوه بر این دانشگاه میزبان بیش از ۵۰ موسسه و واحد پژوهشی می باشد.

دانشگاه تگزاس در دالاس یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در سیستم تگزاس است و پردیس اصلی در ریچارد سون تگزاس نزدیک ۱۸ مایل (۲۹ کیلومتر) در شمال مرکز شهر دالاس است.

این مؤسسه در سال ۱۹۶۱به عنوان مرکز تحقیقات فارغ التحصیلان از جنوب غربی تاسیس و بعد از تغییر نام مرکز جنوب غربی مطالعات پیشرفت (SCAS )، به عنوان یک بازوی تحقیقاتی تگزاس (Instruments )، آغاز به فعالیت کرد.

 

منابع: animationcareerreviewstudyabroadagencystudybest

خانه انیمیشن

این مطلب چقدر مفید بود؟

به این پست امتیاز دهید!

مطالعه کنید:  محیط‌هایی طراحی کنید که تعامل کارکنان را بیشتر کند

متوسط آرا / ۵٫

Leave a Response

+ 55 = 64

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.