اخبارجشنواره پویانمایی

پایان جشنواره پویانمایی با اهدای ۳۰ جایزه و تندیس

3.5Kviews
۰
(۰)

دوسالانه انیمیشنپایان جشنواره بین‌المللی پویانمایی با اهدای ۳۰ جایزه و تندیس به برگزیدگان

هشتمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران با اهدای جوایز برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش خانه انیمیشن، با برگزاری این مراسم در ساعت ۱۸:۴۵ پنج‌شنبه ۱۷ اسفند هشتمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران به پایان خود می‌رسد.

 این جشنواره  که با هدف فراهم سازی بستری شایسته برای تبادل اندیشه‌ها و آموخته‌ها با گردآوری و عرضه هدف‌مند آثار در چهار بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نمایش ویژه و چشم‌انداز برگزار شد و در مراسم  پایانی آن اسامی برگزیدگان  دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل، اعلام و  30 جایزه و در نهایت ۸ دیپلم افتخار به آن‌ها اهدا می‌شود.

در بخش مسابقه ایران، تندیس طلایی، نقره‌ای و برنزی به فیلم‌های اول تا سوم، تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع‌های دینی، تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع کودک و نوجوان، تندیس طلایی به بهترین کارگردانی، فیلمنامه و بهترین انیماتور در بخش دانشجویی، تندیس طلایی به بهترین اثر تلویزیونی، تندیس طلایی به بهترین اثر تبلیغی، تندیس نقره‌ای به بهترین فیلم تجربی، تندیس طلایی به بهترین فیلمنامه، تندیس طلایی به بهترین پویانما (انیماتور)، تندیس طلایی به بهترین فضاسازی، تندیس طلایی به بهترین موسیقی، تندیس طلایی به بهترین صداگذاری، تندیس طلایی به بهترین اثر بلند، جایزه ویژه هیات داوران، تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع تولید ملی و تندیس طلایی به بهترین فیلم با حمایت از کار و سرمایه ایرانی تعلق خواهد گرفت.

همچنین در این بخش  هیات داوران حداکثر پنج دیپلم افتخار نیز به آثار یا عوامل سازنده اهدا می‌کنند.

مطالعه کنید:  انیمیشن «فهرست مقدس» در فهرست بهترین های جشنواره

در بخش مسابقه بین‌الملل نیزتندیس طلایی، نقره‌ای و برنزی به فیلم‌های اول تا سوم، تندیس طلایی به بهترین فیلم با موضوع کودک و نوجوان، تندیس طلایی به بهترین اثر دانشجویی، تندیس طلایی به بهترین اثر تلویزیونی، تندیس طلایی به بهترین اثر تبلیغی اهدا می‌شود.

همچنین تندیس طلایی به بهترین اثر بلند، جایزه ویژه هیات داوران و جایزه ویژه دبیر جشنواره نیز به برگزیدگان این بخش اهدا خواهد شد.

هیات داوران علاوه بر این فهرست در نهایت سه دیپلم افتخار نیز به آثار یا عوامل سازنده اهدا  می‌کند.

این مراسم در سالن شهید بهنام محمدی مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.

در همین حال در روز پایانی جشنواره و بر اساس برنامه نمایش روزانه جشنواره در روز ۱۷ اسفند در سینماهای کانون و فلسطین بخش‌های چشم‌انداز۳ (مروری بر آثار شوازگبل و لشیف) ساعت ۹، مسابقه بین‌الملل ۱۰ ساعت ۱۱، نمایش ویژه ۶(مدرسه شار) ساعت ۱۴، چشم‌انداز ۴ (آسیفای بلغارستان) نمایش داده می‌شود.

در سالن غدیر نیز سینمای ایران۳ (زکریای رازی) ساعت۹، نمایش ویژه ۵ (تک فریم‌های زنانه) ساعت ۱۱، نمایش ویژه ۶ (مدرسه شار) ساعت ۱۴ و مسابق بین‌الملل ۱۰ ساعت ۱۶ به نمایش در‌می‌آید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

به این پست امتیاز دهید!

متوسط آرا ۰ / ۵٫ ۰

اولین نفری باشید که به این پست رای می دهید!

Leave a Response

+ 54 = 59

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.