تماس با ما

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن ایران.

- Advertisement -
اخبار

نامزدهای جوایز VES اعلام شدند

6.09Kviews

انجمن جلوه های ویژه VES

انجمن جلوه های ویژه (VES) نامزدهای یازدهمین جوایز سالیانه اش را اعلام کرد. این جوایز هر سال در ۲۴ بخش به کارهای انیمیشن، تلویزیونی، سینمایی، تبلیغات و بازیهای ویدئویی داده میشود. نامزدها توسط اعضای VES در محل شرکت SPY که بخشی از FotoKem مستقر در Bay Area است و خود شرکت FotoKem در بوربانک کالیفرنیا و در استودیوهای Blue Sky (آسمان آبی) نیویورک، وتا دیجیتال نیوزلند، Fuel VFX سیدنی، مولینار انگلستان و ایمیج اینجین ونکوور انتخاب شدند.

جفری ای. اوکُن به عنوان مدیر انجمن اعتقاد دارد : “جلوه های ویژه تجربه ی جدیدی برای سینماروها به ارمغان آورده اند. هر سال هنرمندان جلوه های ویژه با استفاده از مهارت فنی شان به همراه نبوغ و عشق به کارشان کارهایی خارق العاده و تکان دهنده خلق میکنند. ما به تمام نامزدهایمان به دلیل دستاوردهایشان در عرصه های فیلم، انیمیشن، تلویزیون، تبلیغات و بازیها تبریک میگوییم.”

کارگردان مشهور آنگ لی مفتخر به دریافت جایزه ی رویاپردازی خواهد شد و ریچارد ادلوند جایزه ی یک عمر فعالیت سینمایی را خواهد گرفت.

یازدهمین جوایز سالیانه ی VES در ۵ فوریه ی ۲۰۱۳ در هتل بورلی هیلتون برگزار خواهد شد.

اسامی نامزدها به قرار زیر است :

جلوه های ویژه ی برجسته در فیلمی سینمایی سرشار از جلوه های ویژه:

هابیت ، سفر ناگهانی (The Hobbit: An Unexpected Journey) :
Joe Letteri
Eileen Moran
Eric Saindon
Kevin L. Sherwood

پرومتئوس (Prometheus) :
Paul Butterworth
Charley Henley
Allen Maris
Richard Stammers

زندگی پی (Life of Pi) :
Thomas Fisher
Susan Macleod
Guillaume Rocheron
Bill Westenhofer

انتقام گیران (The Avengers) :
Susan Pickett
Janek Sirrs
Jeff White
Guy Williams

رزمناو (Battleship) :
Grady Cofer
Pablo Helman
Jeanie King
Glen Mcintosh

بهترین جلوه های ویژه ی مکمل در یک فیلم سینمایی :

زنگار و استخوانها (Rust and Bones) :
Béatrice Bauwens
Cédric Fayolle
Nicolas Rey
Stéphane Thibert

غیر ممکن (The Impossible) :
Felix Bergés
Sandra Hermida
Pau Costa Moeller

آرگو (Argo) :
Matt Dessero
Leslie Hough
Gregory Mcmurry
Tom Smith

پرواز (Flight) :
Kevin Baillie
Michael Lantieri
Chris Stoski
Ryan Tudhope

سی سالگی سیاه و پوچ (Zero Dark Thirty) :
Geoff Anderson
Chris Harvey
Jeremy Hattingh

بهترین جلوه های ویژه در یک سریال تلویزیونی :

بازی تخت فرمانروایی (Game of Thrones) :
Volar Morghulis
Rainer Gombos
Steve Kullback
Sven Martin
Juri Stanossek

روزی روزگاری ، غریبه (Once Upon A Time: The Stranger) :
Dale Fay
Laura Jones
Nathan Matsuda
Andrew Orloff

آسمانهای ویران شونده (Falling Skies: Worlds Apart) :
James Hattin
Suzanne Maclennan
Curt Miller
Andrew Orloff

کنجکاوی (Curiosity) :
Nathan Larouche
Lon Molnar
Geoff Scott
Bojan Zoric

مانسترها ، مسیر مرغ مقلد (Munsters: Mockingbird Lane) :
Leslie Ekker
Jonah Hall
Livia Hanich
Jason Zimmerman

جلوه های ویژه ی زنده در یک بازی :

ندای وظیفه ، عملیات سیاه  2 (Call of Duty: Black Ops II) :
Jason Blundell
Barry Whitney
Colin Whitney

هالو ۴ (Halo 4) :
Mike Cronin
Brien Goodrich
Kiki Wolfkill
Jon Wood

نبرد نهایی کثیف (Dirt Showdown) :
Peter Asberg
Peter Clark
Nathan Fisher
Julie Mcgurren

افق فورزا (Forza Horizon) :
Michel Bastien
Terrance Newell
Gareth Richards
Andrew Sage

شرم زده (Dishonored) :
Viktor Antonov
Sebastien Mitton
Jean-Luc Monnet
Julien Roby

مطالعه کنید:  بهترین لب تاپ برای طراحان و هنرمندان

بهترین انیمیشن در یک فیلم انیمیشن :

شجاع (Brave) :
Mark Andrews
Steve May
Katherine Sarafian
Bill Wise

پارانورمن (ParaNorman) :
Chris Butler
Sam Fell
Travis Knight
Brad Schiff

خیزش محافظان (Rise of the Guardians) :
Nancy Bernstein
David Prescott
Peter Ramsey
Christina Steinberg

رالف خرابکار (Wreck-It Ralph) :
Sean Jenkins
Scott Kersavage
Rich Moore
Clark Spencer

هتل ترانسیلوانیا (Hotel Transylvania) :
Lydia Bottegoni
James Crossley
Mike Ford
Daniel Kramer

بهترین جلوه های ویژه ی مکمل در یک سریال تلویزیونی :

همینگوی و گلهورن (Hemingway & Gellhorn) :
Nathan Abbot
Kip Larsen
Chris Morley
Christopher Paizis

امپراتوری تفریحگاه ، قسمت  308 (Boardwalk Empire: Episode 308) :
John Bair
Parker Chehak
Paul Graff
Lesley Robson-Foster

مردانی که آمریکا را بوجود آوردند ، قسمت دوم (Men Who Built America: Episode 2) :
Glenn Allen
Matthew Conner
Eran Dinur
David Reynolds

جهنمی در چرخها ، ماه خونین (Hell On Wheels: Blood Moon) :
Matt Von Brock
Jason Fotter
Tim Jacobsen
Bill Kent

هاوایی پنج-صفر ، لا اُ نا ماکواهین (Hawaii Five-O: La O Na Makuahine) :
Gevork Babityan
Jon Howard
Armen Kevorkian
Ricardo Ramirez

بهترین جلوه های ویژه در یک تبلیغ  :

پپسی ، موج سواری مردم (Pepsi: Crowd Surfing) :
Martin Aufinger
Russell Dodgson
Abby Orchard
Chris Redding

نایکی: بیومورف (Nike: Biomorph)
Rafael Colon
Aladino Debert
David Liu
Nicola Wiseman

لیدی گاگا: شهرت (Lady Gaga: Fame) :
Kait Boehm
Juan Gomez
Kurt Lawson
Greg Teegarden

جنوب نورفولک: شهر امکانات (Norfolk Southern: City of Possibilities) :
Chris Bernier
Kyle Cody
Jeff Lopez
Boo Wong

ندای وظیفه: غافلگیری (Call of Duty: Surprise) :
Steve Beck
Chris Knight
Robert Sethi
Christina Thompson

بهترین شخصیت انیمیشن در یک فیلم سینمایی :

هابیت: دیو (The Hobbit: Goblin King) :
Jung Min Chan
James Jacobs
David Clayton
Guillaume Francois

هابیت: گولام (The Hobbit: Gollum) :
Gino Acevedo
Alessandro Bonora
Jeff Capogreco
Kevin Estey

انتقام گیران: هالک (The Avengers: The Hulk) :
Marc Chu
John Doublestein
Cyrus Jam
Jason Smith

زندگی پی: ریچارد پارکر (Life of Pi: Richard Parker) :
Erik De Boer
Sean Comer
Betsy Asher Hall
Kai-Hua Lan

بهترین شخصیت انیمیشن در یک فیلم انیمیشن :

شجاع: آرگومنت (Brave: Argument) :
Travis Hathaway
Olivier Soares
Peter Sumanaseni
Brian Tindall

هتل ترانسیلوانیا: دراکولا (Hotel Transylvania: Dracula) :
Bill Haller
Tim Pixton
Jorge Vigara

رالف خرابکار: وانلوپ (Wreck-It Ralph: Vanellope) :
John Kahwaty
Suzan Kim
Michelle Robinson
Tony Smeed

دزدان دریایی: گروه ناجورها (The Pirates: Band of Misfits) :
Will Becher
Jay Grace
Loyd Price

بهترین شخصیت انیمیشن در یک تبلیغ یا سریال تلویزیونی :

تد: برنامه ی زنده ی جیمی کیمل! (Ted: Jimmy Kimmel Live!) :
James W. Brown
Brad Fox
Ross Nakamura
Jeff Woo

سندباد: قسمت اول (Sinbad: Episode 1)
Andy Guest
James Moxon
James Reid
Greg Spencer

نشان: مادربِرد (Hallmark: Motherbird) :
Vince Baertsoen
Kevin Ives
Laurent Makowski
Joshua Merck

بازی تخت فرمانروایی: تربیت اژدهاها (Game of Thrones: Training the Dragons)
Irfan Celik
Florian Friedmann
Ingo Schachner
Chris Stenner

بهترین محیط مصنوعی در یک فیلم سینمایی :

هابیت: دخمه های دیو (The Hobbit: Goblin Caverns) :
Ryan Arcus
Simon Jung
Alastair Maher
Anthony M. Patti

پرومتئوس: (Prometheus: LV-233) :
Julien Bolbach
Marco Genovesi
Martin Riedel
Marco Rolandi

مطالعه کنید:  تریلر جدیدی از انیمیشن « بیسکوییت باغ وحشی» منتشر شد

انتقام گیران: وسط شهر مانهاتان (The Avengers: Midtown Manhattan) :
Richard Bluff
Giles Hancock
David Meny
Andy Proctor

زندگی پی: اقیانوس جلوی رو (Life of Pi: Open Ocean) :
Jason Bayever
Sho Hasegawa
Jimmy Jewell
Walt Jones

بهترین محیط ساخته شده در یک انیمیشن :

شجاع: جنگل (Brave: The Forest) :
Tim Best
Steve Pilcher
Inigo Quilez
Andy Whittock

پارانورمن: قبرستان (ParaNorman: Graveyard) :
Phil Brotherton
Robert Desue
Oliver Jones
Nick Mariana

پارانورمن: خیابان اصلی (ParaNorman: Main Street) :
Alice Bird
Matt Delue
Caitlin Pashalek

خیزش محافظان : قطب شمال (Rise of the Guardians: The North Pole) :
Eric Bouffard
Sonja Burchard
Andy Harbeck
Peter Maynez

بهترین فیلمبرداری یک فیلم سینمایی :

هابیت: سفر ناگهانی (The Hobbit: An Unexpected Journey) :
Matt Aitken
Victor Huang
Christian Rivers
R. Christopher White

انتقام گیران: پایین شهر مانهاتان (The Avengers: Downtown Manhattan) :
Colin Benoit
Jeremy Goldman
Tory Mercer
Anthony Rispoli

یادآوری کامل (توتال ریکال): تعقیب ماشینهای پرنده (Total Recall: Hover Car Chase) :
Daniel Baldwin
Mattias Forsstrom
Sam Schwier
Joshua Wassung

اسپایدرمن باورنکردنی (The Amazing Spider-Man) :
Rob Engle
David Schaub
Cosku Turhan
Max Tyrie

بهترین مدلسازی در یک فیلم سینمایی :

انتقام گیران: حمل کننده ی هلیکوپتری (The Avengers: Helicarrier) :
Rene Garcia
Bruce Holcomb
Polly Ing
Aaron Wilson

غیر ممکن: هتل ارکید (The Impossible: Orchid Hotel) :
Markus Donhauser
Patrick Lehn
Angel Martinez
Juergen Pirman

مردان سیاه پوش ۳: پرتاب آپولو در کیپ کاناورال (Men in Black 3: Cape Canaveral/Apollo Launch) :
Craig Feifarek
Hee-Chel Nam
Erik Neill
Taehyun Park

شوالیه ی سیاه به پا میخیزد: هواپیماربایی (The Dark Knight Rises: Airplane Heist) :
Scott Beverly
Alan Faucher
Ian Hunter
Steve Newburn

بهترین جلوه های ویژه و شبیه سازی در یمک انیمیشن :

شجاع (Brave) :
Chris Chapman
Dave Hale
Michael K. O’Brien
Bill Watral

پارانورمن: اندازه گیری حجمهای واقعی (ParaNorman: Practical Volumetrics) :
Aidan Fraser
Joe Gorski
Eric Kuehne
Andrew Nawrot

پارانورمن: برق در بدن اَگی عصبانی (ParaNorman: Angry Aggie Ink-Blot Electricity) :
Michael Cordova
Grant Laker
Susanna Luck
Peter Vickery

خیزش محافظان: آخرین ایستگاه (Rise of the Guardians: Last Stand) :
Andy Hayes
Carl Hooper
Andrew Wheeler
Stephen Wood

بهترین محیط مصنوعی در تبلیغ یا سریال تلویزیونی :

سندباد (Sinbad) :
James Moxon
Lyndall Spagnoletti
Greg Spencer
Simon Wicker

پایک (Pyke) :
Rene Borst
Thilo Ewers
Adam Figielski
Jonas Stuckenbrock

ندای وظیفه: خورشید گرفتگی – غافلگیری (Call of Duty: Eclipse – Surprise) :
Chris Bayol
Steve Beck
Chris Knight
Robert Sethi

۵ آدامس در دقیقه: انرژیت را انتخاب کن (۵ Gum RPM: Choose Your Energy) :
Kaan Atilla
Kevin Gillen
Isaac Irvin
Brandon Lester

بهترین فیلمبرداری مجازی در یک تبلیغ یا سریال تلویزیونی:

تویوتا: معامله ی واقعی (Toyota: Real Deal) :
Adam Berg
Niles Heckman
Ronald Herbst
Vernon Wilbert

هالو ۴: به سمت سپیده دم (Halo 4: Forward Unto Dawn) :
Steven Chen
Phil Dakin
Paul Stodolny

ندای وظیفه: خورشیدگرفتگی-غافلگیری (Call of Duty: Eclipse – Surprise) :
Chris Bayol
Steve Beck
Chris Knight
Robert Sethi

زومبیو (ZombiU) :
Dominique Boidin
Léon Bérelle
Rémi Kozyra
Maxime Luère

بهترین جلوه های ویژه و شبیه سازی انیمیشن در یک فیلم سینمایی :

هابیت: سفر ناگهانی (The Hobbit: An Unexpected Journey) :
Areito Echevarria
Chet Leavai
Garry Runke
Francois Sugny

مطالعه کنید:  برگزاری جشنواره انیمیشن نشانه امیدواری انیماتورها

زندگی پی: طوفان خدا (Life of Pi: Storm of God) :
Harry Mukhopadhyay
David Stopford
Mark Williams
Derek Wolfe

رزمناو (Battleship) :
Florent Andorra
Willi Geiger
Rick Hankins
Florian Witzel

زندگی پی: اقیانوس (Life of Pi: Ocean) :
Jason Bayever
David Horsley
Scott Townsend
Miles Vignol

بهترین جلوه های ویژه و شبیه سازی انیمیشن در یک تبلیغ یا سریال تلویزیونی:

نایکی: بیومورف (Nike: Biomorph) :
Aladino Debert
Eric Ebling
Ken Mitchel Jones
Jason Mortimer

آخرین پناهگاه: کاپیتان (Last Resort: Captain) :
Matt Von Brock
Bruce Coy
Junaid Farooq
Aldo Ruggiero

گینس: ابر (Guinness: Cloud) :
Tom Bussell
Neil Davies

نیسان آلتیما: جالب نیست؟ (Nissan Altima: Wouldn’t it be Cool) :
Tim Borgmann
David Forcada
Aron Hjartarson
Shayne Ryan

بهترین کامپوزیت (ترکیب) در یک فیلم سینمایی :

هابیت: سفر ناگهانی (The Hobbit: An Unexpected Journey) :
Jean-Luc Azzis
Steven Mcgillen
Christoph Salzmann
Charles Tait

زندگی پی: طوفان خدا (Life of Pi: Storm of God) :
Ryan Clarke
Jose Fernandez
Sean Oharas
Hamish Schumacher

انتقام گیران: ضربه ی مشت هالک (The Avengers: Hulk Punch) :
Chris Balog
Peter Demarest
Nelson Sepulveda
Alan Travis

پرومتئوس: مهندسین و افلاک نما (Prometheus: Engineers & the Orrery) :
Xavier Bourque
Sam Cole
Simone Riginelli
Denis Scolan

بهترین کامپوزیت در یک سریال تلویزیونی:

همینگوی و گلهورن (Hemingway & Gellhorn) :
Nathan Abbot
Shelley Campbell
Chris Morley
Christopher Paizis

آخرین پناهگاه: کاپیتان (Last Resort: Captain) :
Matt Von Brock
Jason Fotter
Aldo Ruggiero
Brian Williams

ارتش قدم روی سفیدپوست (White Walker Army
) :
Falk Boje
Esther Engel
Alexey Kuchinsky

Klaus Wuchta

جهنمی در چرخها: ماه خونین (Hell On Wheels: Blood Moon) :

Antonio Chang
Jason Fotter
Eric Hayden
Josh Miyaji

بهترین کامپوزیت در تبلیغات :

شورلت ۲۰۱۲ سیلورادو (Chevy 2012 Silverado) :
Dominik Bauch
Nicholas Kim
Benjamin Walsh

جنوب نورفولک: شهر امکانات (Norfolk Southern: City of Possibilities) :
Tom Bardwell
Chris Bernier
Kyle Cody
Jeff Lopez

ندای وظیفه: خورشیدگرفتگی-غافلگیری (Call of Duty: Eclipse – Surprise) :
Chris Bayol
Steve Beck
Chris Knight
Robert Sethi

نایکی: دنیا! بازی شروع شد (Nike: Game On, World) :
Daniel Marsh
Paul O’Shea

بهترین جلوه های ویژه در یک نمایش ویژه:

من نفرت انگیز: ضرب و شتم مینیون (Despicable Me: Minion Mayhem) :
Heather Drummons
Joel Friesch
Troy Griffin
Chris Hummel

دنیای دریاها: سفر سه بعدی و ۳۶۰ درجه ای با لاکپشتها (SeaWorld: Turtle Trek 3D/ 360) :
Timur “Taron” Baysal
Jae Choel Hong
Cecil Magpuri
Michael Roderick

زلزله: مدرکی بر سیاره ای ناآرام (Earthquake: Evidence of a Restless Planet) :
Matthew Blackwell
Tom Kennedy
Jeroen Lapré
Mike Schmitt

توپ لو رفته (The Ball Unleashed) :
Gianni Aliotti
Lisa Zusmer Delprete
Marc Dominic Rienzo
Eric Sanford

بهترین جلوه های ویژه در کاری دانشجویی :

پارچه ی سیاه (Voile Noir) :
Michael Balthazart
Raphaël Gaudin
Clément Granjon De Lepinay
Quentin Sauvinet

گلوبوسوم (Globosome) :
Sascha Geddert
Johannes Peter
Patrick Schuler
Philipp Wolf

سیاحت دایره ای (Rollin’ Safari) :
Kyra Buschor
Anna Habermehl
Constantin Päplow

ناتالیس (Natalis) :
Daniel Brkovic
David Kirchner
Jan-Marcel Kuehn

این مطلب چقدر مفید بود؟

به این پست امتیاز دهید!

متوسط آرا / ۵٫

2 Comments

  1. سلام. میشه لطفا اسم این فیلم ها یا تبلیغاتی رو که در این متن هست رو انگلیسیش رو هم بذارید؟ آخه اینجوری نمیشه تو اینترنت دنبالشون گشت و در موردشون بیشتر اطلاعات گرفت. ممنونم
    —-
    پاسخ : سلام ، بله حتما سعی می کنیم این مورد را در متن اصلاح کنیم .

Leave a Response

15 + = 16

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.